پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اخبار

حمایت از کالای ایرانی
EN

خبر و رسانه

اخبار
گالری عکس
گالری فیلم
  • پرینت گرفتنپرینت
  • خبرنامهعضویت خبرنامه
  • RSSRSS
  • به اشتراک گذاشتن
شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران برگزار کرد :
دوره آموزشی بازرسي فني به روش آلتراسونيك آرايه فازي
دوره آموزشی بازرسي فني به روش آلتراسونيك آرايه فازي به همراه کارگاه عملی در شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران، دوره آموزشی مذکور با هدف آموزش آزمون آرایه فازی به عنوان یکی از روشهای نوین در آزمون غيرمخرب فراصوتي در بازرسی فنی تجهیزات ، به همت واحد آموزش و برنامه ریزی نیروی انسانی توسط مصطفی مردانی، نویسنده کتاب « مقدمه ای بر آزمون فراصوتی آرایه فازی » و از مهندسان این شرکت در آبان ماه سال جاری برگزار شد.
در این دوره آموزشی  انواع امواج آلتراسونيك، خصوصيات و نحوه انتشار آنها، انواع خوردگي و تشخيص آنها با روش آلتراسونيك معمولي و پيشرفته ، پديده پراش، انواع اسکن ها، انواع دستگاه هاي آرايه فازي و ... معرفی شد و مزایای این روش  با تست راديوگرافي مقایسه گردید همچنین در کارگاه عملی، نشانه هاي برخورد امواج آلتراسونيك آرايه فازي با عيوب مصنوعي مورد بررسی قرار گرفت.
در دوره آموزشی مذکور تیمی از مهندسان شرکت های مهندسی و توسعه نفت ایران،  انتقال گاز ایران، خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ، پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند و این شرکت حضور داشتند.

 ثبت دیدگاه ها

نام و نام خانوادگی: پست الکترونیک:
نظرات: *
کد امنیتی: *
تمام حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران می باشد